Federacja Sportowa
"ENERGETYK" Rada Główna
Stowarzyszenie
Kulturalno-Turystyczne
"SEKSTANT"
Federacja

Rada Główna Federacji Sportowej „Energetyk” i
Stowarzyszenie Kulturalno-Turystyczne „Sekstant”


zawiadamiają i serdecznie zapraszają do uczestnictwa w:

I Ogólnopolskim Rajdzie Pieszym
Suwalszczyzna - 2010

W dniach 22.09.2010 r. - 26.09.2010 r. zapraszamy wszystkich energetyków na szlaki pięknej ziemi suwalskiej. Miejscem zakwaterowania będą Suwałki.

Suwalszczyzna to jeden z nielicznych regionów Polski, w którym udało się zachować nieskażoną przyrodę. Naturalne piękno Suwalszczyzny wyróżnia się na tle całej Europy, w której coraz mniej tak dziewiczo urokliwych zakątków. Czyste powietrze, przejrzyste wody jezior i rzek oraz rozległe puszcze przyciągają każdego roku coraz większą liczbę turystów z kraju i z zagranicy. Poszukują tu oni wytchnienia od zgiełku miejskiego życia i chwili relaksu na łonie natury.

Suwalszczyzna obejmuje swoim zasięgiem nie tylko Pojezierze Suwalskie, ale również Równinę Augustowską, Pojezierze Ełckie, Wzgórza Szeskie, Puszczę Romincką i północną część Kotliny Biebrzańskiej. Na szczególną uwagę zasługują niezwykle urokliwe: Suwalski Park Krajobrazowy i Wigierski Park Narodowy. Tutaj prowadzą szlaki naszego rajdu.

W przypadku zainteresowania uczestnictwem w organizowanym przez nas rajdzie prosimy o wypełnienie KARTY ZGŁOSZENIA i przesłanie z dopiskiem „I Rajd Pieszy Energetyków Suwalszczyzna - 2010” na nasz adres:

Elżbieta Mroczek
ul. Modlińska 15
03-216 Warszawa

wraz z kopią dowodu wpłaty w terminie do 30.06.2010r. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o uczestnictwie decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszam, w razie pytań bądź wątpliwości proszę o kontakt (tel. kom. 508 019 723 lub 22/5875856).

Z poważaniem:
Komandor SK-T „Sekstant”
Marek Wardziak
Sekretariat rajdu:
Elżbieta Mroczek
Tel.: 22 5878447, Fax 22 587 8466
e-mail: elzbieta.mroczek@vattenfall.pl

Główna strona